Get Adobe Flash player

Urny

Podane ceny na tej stronie są cenami faktycznymi i zawierają one podatek VAT8%. Chyba jako jedyni na rynku podajemy ceny trumien, urn oraz usług za pośrednictwem internetu. W razie jakichkolwiek pytań proszę kierować się do działu kontakt.

Jako pierwsi na Śląsku wprowadziliśmy na rynek pogrzebowy Lektykę do Urn. Dzięki takiemu rozwiązaniu pogrzeb wygląda godnie i bardzo przywozicie. Wszystko wygląda tak jak w przypadku tradycyjnego pochówku z trumną. Lektykę niesie czterech pracowników, jest ona wnoszona do kościoła, całość stawia się na katafalku, po mszy lektyka trafia z powrotem do karawanu gdzie prochy zmarłego udają się na spoczynek. Dopiero przy samym grobie urna jest wyjmowana z lektyki.

Widzieliśmy wiele pogrzebów z Urnami w wykonaniu konkurencji, gdzie dla oszczędności przyjeżdża tylko jeden Pan z urną pod pachą. My uważaliśmy od samego początku, że tak to wyglądać nie powinno i że to nie przystoi żadnej firmie tego pokroju.

Dlatego od samego początku powstania naszego zakładu byliśmy w posiadaniu specjalnej tacy na urnę, która była niesiona przez dwóch pracowników. Po niedługim czasie postanowiliśmy się zdecydować na jeszcze lepsze rozwiązanie, którym jest właśnie lektyka.

Trumny Kremacyjne:

Do wyboru posiadamy dwa rodzaje trumien kremacyjnych, drewniane (lewa strona) oraz kartonowe (prawa strona).
Trumny kremacyjne drewniane są dodatkowo wyściełane jak tradycyjne trumny.


Cena: 450 zł


Cena: 250 zł

*Asortyment w siedzibie zakładu może się nieco różnić od tego podanego na stronie internetowej.